Natychmiastowe działania po interwencji Rady Osiedla.

Tak szybko jeszcze nie było 😁😁😁
Od pewnego czasu mieszkańcy ulicy Rybackiej skarżyli się na utrudniony wjazd w ulicę spowodowany zarośniętą posesją na samym wjeździe od ulicy Wojsławskiej. Nie bardzo było wiadomo jak “ugryźć” temat bo na tą chwilę, ta posesja to pustostan. W poniedziałek Przewodniczący Rady Osiedla Ryszard Sarama, odwiedził Pana Prezydenta Jacka Wiśniewskiego  w Urzędzie i przy okazji omawiania innych spraw, poruszył również sprawę ulicy Rybackiej. Reakcja Pana Prezydenta była natychmiastowa i tego samego dnia był telefon od odpowiednich służb o podjęciu działań. Dzisiaj po niecałych 2 dniach, gałęzie, krzaki i zarośla które wchodziły w drogę nawet do 2 metrów, zostały uprzątnięte.
W tym miejscu bardzo dziękujemy Panu Prezydentowi, Jackowi Wiśniewskiemu za tak szybką reakcję i pokazanie że współpraca z najniższymi szczeblami samorządu ma sens i powinna być realizowana własnie w taki sposób.

Nie trzeba pisać nie wiadomo ilu pism, wystarczy chwila rozmowy i zdrowe podejście 👏👏👏.

Załączone zdjęcie ulicy Rybackiej z dzisiaj 
Oczywiście, zainteresowanie Pana Prezydenta sprawami naszego osiedla nie skończyło się tylko na ulicy Rybackiej.
W dniu wczorajszym Pan Prezydent poświęcił dla nas swój prywatny czas i całe popołudnie jeździł z przedstawicielami Zarządu Rady Osiedla, Panią  Emilią Żola i Ryszardem Sarama  po osiedlu Wojsław. Przedstawiciele Rady pokazali miejsca ważne dla naszych mieszkańców. Został sprawdzony od środka stan Domu Ludowego 😰😰😰, tymczasowe boisko, odwiedzono wiele miejsc i dyskutowano co można jeszcze zrobić. Teraz przyjdzie czas na przygotowanie wspólnego planu działania dla dobra naszego osiedla. Rada Osiedla na następnych spotkaniach wypracuje wspólne stanowisko i będziemy robić wszystko, żeby po wielu latach niebytu znów ktoś zauważał, że Osiedle Wojsław to nie tylko dawcy podatków.

Udostępnij...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o