Głosowanie ws progów zwalniających na ulicy Dobrej.

W dniu 3 lipca na spotkaniu mieszkańców ulicy Dobrej z Panią Moniką Skowrońską-Ziomek, Naczelnik Wydziału Dróg, Transportu, Energetyki i Działalności Gospodarczej w Urzędzie Miejskim w Mielcu oraz Jarosław Szczerba Radny Rady Miejskiej w Mielcu i Przewodniczącym Rady Osiedla Wojsław Ryszardem Saramą podjęto decyzję o przeprowadzeniu głosowania ws instalacji progów zwalniających na ulicy Dobrej.
Głosowanie przygotowane przez Przewodniczącego Rady Osiedla Wojsław Ryszarda Saramę odbyło się w dniu 6 lipca w godzinach 10 – 12:30.
Komisja w składzie Ryszard Sarama, Jarosław Szczerba, Mariusz Rybka i Piotr Wiech przeszła całą ulicę Dobrą i odwiedziła każdy dom. Na jeden numer domu przypadał jeden głos.


WYNIKI GŁOSOWANIA
Oddano 54 ważne głosy.
Głosy za instalacją progów zwalniających – 24
Głosy przeciw instalacji progów zwalniających – 24
Wstrzymujących się – 6

Protokół z głosowania zostanie przekazany do Urzędu Miasta w celu podjęcia dalszych działań i wypracowania ostatecznych decyzji przez Wydziału Dróg i Transportu oraz komisję ds bezpieczeństwa.

Bardzo dziękuję mieszkańcom ulicy Dobrej za obecność i fantastyczną frekwencję która wyniosła prawie 90 %. 
Dziękuję również za zaangażowanie i pomoc członkom komisji tj: Jarosław Szczerba Radny Rady Miejskiej w MielcuPiotr Wiech i Mariusz Rybka

Udostępnij...

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o